Utku K. Aytaç

Matematik Öğretmeni ve Bilişim Koordinatörü. Aslında daha çok bir eğitim girişimcisi. Mayıs 2019’da Can Ozan Oğuz ile birlikte matematik eğitimi üzerine etkinlikler düzenlemek ve projeler geliştirmek amacıyla Matematiğin Peşinde oluşumunu, Nisan 2021'de okulla yetinmek istemeyen gençlerin birçok farklı alanda ders alabilecekleri bir nevi akademi'yi kurdu.

Görkem Aydoğmuş

Marmara’da Endüstri Mühendisliği 2.sınıf öğrencisi. Gitar çalmayı ve fotoğraf çekmeyi çok seviyor. Bilim ve teknolojiye merak duyuyor. Bilginin paylaştıkça çoğalacağına ve dünyayı aydınlatacağına inanıyor. Bir nevi akademi’de yolculuğu da böyle başlıyor.

Işık Emir Altunkol

ODTÜ'de Elektrik - Elektronik Mühendisliği okuyor. Başta fizik, matematik, müzik olmak üzere insana farklı şeyler düşündürebilen, hissettirebilen her şeyle ilgilenmeyi sevdiğini iddia ediyor. Kaliteli ve erişilebilir eğitim olanaklarına katkı sağlamak için bir nevi akademi'ye gönüllü olarak katıldı.

Berke Kabasakal

YTÜ Elektronik ve Haberleşme mühendisliği lisans öğrencisi. Genel olarak bilim ve sanat ile ilgili. Akademinin ve öğrenmenin günlük hayatla daha iç içe geçmesine yardımcı olmak adına bir nevi akademi gönüllüsü.

Ayşe Nevin Türkoğlu

Marmara Üniversitesi’nde matematik öğretmenliği yüksek lisans öğrencisi. Karakalem çizim yapmayı ve müze gezmeyi seviyor. Bilim, teknoloji, matematik ve felsefeye ilgi duyuyor. Bir eğitimci olarak öğrenmeyi sevenlerle beraber öğrenmek adına gönüllü oldu.